1. Dzisiaj od godz. 15:00 będziemy mogli spotkać kolędników misyjnych, którzy mogą zapukać z kolędami do naszych mieszkań na osiedlach: Stoszki, Przewóz, Lasówka, Nowohucka, Myśliwska 5, 5A i 5B i na ulicy Myśliwska, Myśliwska Błonie, Gumniska i Zadworze oraz tam, gdzie im sił starczy. Ofiary składane przy kolędowaniu będą przeznaczone na Mołdawię, gdzie posługują Księża Sercanie.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • We wtorek – wspomnienie św. Agnieszki
  • IV Środa miesiąca – Podczas nabożeństwa do Matki Bożej Płaszowskiej o 17:30 pośród różnych intencji modlić się będziemy za mężczyzn. O 18:00 Eucharystia w ich intencji. Po Mszy św. spotkanie dla mężczyzn w sali duszpasterskiej. Temat: Bracia protestanci.
  • w piątek - wspomnienie św. Franciszka Salezego
  • w sobotę – święto nawrócenia św. Pawła
 3. Nadal trwają odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Osoby, które nie miały możliwości przyjęcia kapłana w wyznaczonym czasie prosimy o kontakt w celu ustalenia wizyty duszpasterskiej w innym terminie. Kolęda uzupełniająca będzie w piątek 24 stycznia od godz. 15:30 i w sobotę 25 stycznia od godz. 10:00. Wtedy też zakończymy kolędę.
 4. Kancelaria parafialna podczas kolędy czynna jest w soboty w godz. 8:00 – 9:30.
 5. Zapraszamy mamy ze swoimi maluchami w najbliższą środę 22 stycznia na godz. 10:30 na kolejne spotkanie Matecznika. Temat spotkania: „6 urodziny Matecznika”.
 6. Organizujemy dwudniowy wyjazd do Warszawy 6 i 7 czerwca na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapisy do końca stycznia z zaliczką na nocleg.
 7. W zakrystii można jeszcze nabyć Ewangelię 2020 z rozważaniami na każdy dzień.
 8. Zachęcamy do przekazywania 1% z naszych rozliczeń podatkowych na fundację Braci Albertynów, którzy pomagają ludziom bezdomnym.