1. Dzisiaj w Niedzielę Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak śpiewamy kolędy do 2 lutego.
 2. Serdeczne podziękowanie dla parafialnego zespołu Caritas za zorganizowanie ze swego wczorajszego spotkania kolędowego dla starszych parafian. Było nas blisko 60 osób. Dziękujemy też osobom, które przyniosły ciasto.
 3. Trwają odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii – będące okazją do wspólnej modlitwy i udzielania błogosławieństwa..
 4. Przez cały okres kolędy kancelaria parafialna czynna jest w soboty w godz. 8:00 – 9:30. W sprawach koniecznych można podejść po Mszach św. porannych.
 5. W tym tygodniu przypada:
  • III środa miesiąca. W tym dniu na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej o godz. 17:30 modlić się będziemy szczególnie za małżonków pragnących potomstwa. O 18:00 Eucharystia w ich intencji a po Mszy św. błogosławieństwo małżonków.
  • w piątek wspomnienie św. Antoniego opata
  • w sobotę rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan
 6. Spotkanie Matecznika w najbliższą środę o godz. 10:30 . Temat: „Wspólne kolędowanie”
 7. W środę na godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci, które wyjeżdżają na zimowisko do Łapszanki w dniach 3-6 luty. W zakrystii można już dziś zabierać formularz zgody rodziców na wyjazd i program zimowiska.
 8. Organizujemy dwudniowy wyjazd do Warszawy 6 i 7 czerwca na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapisy do końca stycznia z zaliczką na nocleg.
 9. Zachęcamy do przekazywania 1% z naszych rozliczeń podatkowych na fundację Braci Albertynów, którzy pomagają ludziom bezdomnym.

Niech łaska przyjętego chrztu św.
umacnia nas do ciągłego dawania świadectwa wiary
w naszym codziennym życiu. Szczęść Boże!

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com