1. Trwają odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii – będące okazją do wspólnej modlitwy i udzielania błogosławieństwa.. W dni powszednie i niedzielę początek kolędy od godz. 15:30, a w soboty od godz. 10:00. Plan kolędy jest dostępny na stronie internetowej, w gablocie oraz na stoliku z prasą z tyłu kościoła.
  2. Przez cały okres kolędy kancelaria parafialna czynna jest tylko w soboty w godz. 8:00 – 9:30. W sprawach ważnych można podejść po Mszach św.
  3. W dniu jutrzejszym, 6 stycznia, przypada UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, zwana świętem Trzech Króli. Tego dnia poświęcamy kadzidło i kredę. Po każdej Mszy św. będzie możliwość nabycia poświęconego kadzidła. W tym dniu zapraszamy na koncert kolęd na godz. 19:00 w wykonaniu naszego chóru Recto-Tono. Nie będzie jutro Mszy św. o 19:30.
  4. W tym tygodniu przypada II środa miesiąca. W tym dniu o godz. 17:30 podczas Nabożeństwa do Matki Bożej Płaszowskiej modlić się będziemy za rodziców, którzy utracili dzieci i za rodzeństwo. O 18:00 Eucharystia w tej intencji.
  5. W najbliższą sobotę 11 stycznia na godz. 14:00 zapraszamy osoby starsze (samotne) na świąteczne spotkane Kolędowe do auli Domus Mater. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie o swej obecności.
  6. W Przyszłą niedzielę, taca „Dara Serca” przeznaczona będzie na sprawy gospodarcze parafii.

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy Błogosławieństwa Nowonarodzonego Jezusa.
Szczęść Boże

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com