1. Przeżywamy dziś Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Nie ma Mszy św. o 16:00 i 19:30.
  2. We wtorek ostatni dzień 2019 roku. O godz. 17:30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie starego roku. Za publiczne odśpiewanie hymnu „Ciebie Boga wysławiamy” w celu podziękowania za otrzymane w ciągu roku dobrodziejstwa można uzyskać odpust zupełny.
  3. W środę przypada Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedzielę. Nie będzie Mszy św. o godz. 19:30.
  4. Trwają odwiedziny duszpasterskie. W dni powszednie i niedzielę początek kolędy od godz. 15:30, a w soboty od godz. 10:00. Podczas kolędy oprócz ofiar kolędowych można składać również ofiary na kościół.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca:
   • w czwartek – Msza św. wieczorna o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. Godzina Święta.
   • w piątek ‒ Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 16:30 ze względu na wizytę duszpasterską. Spowiedź sakramentalna pół godziny przed Eucharystią. Po Mszy św. wieczornej spotkanie SWŚ. Nie będzie odwiedzin chorych w ten pierwszy piątek.
   • w sobotę – Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7:00. Po Mszy św. Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót miesiąca.
  6. Wieczorem w I sobotę o godz. 19:30 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie za wstawiennictwem MB Płaszowskiej połączona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Przed godz. 19:30 w tym dniu można przynieść intencje gdyż będą odczytywane podczas Eucharystii.
  7. Zmianka tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę…
  8. W Przyszły poniedziałek, 6 stycznia, przypada UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, zwana świętem Trzech Króli. Tego dnia poświęcamy kadzidło i kredę. Po każdej Mszy św. będzie możliwość nabycia poświęconego kadzidła. W tym dniu zapraszamy na koncert kolęd na godz. 19:00 w wykonaniu naszego chóru Recto-Tono. Nie będzie w przyszły poniedziałek Mszy św. o 19:30.

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy Błogosławieństwa Nowonarodzonego Jezusa
i opieki Świętej Rodziny. Szczęść Boże

   
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com