1. Zapraszamy wszystkich na Msze św. roratnie odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, a w sobotę o godz. 7:00. Adwent to szczególny czas łaski.
  2. Dziś modlimy się za Kościół na Wschodzie. Po Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary do skarbonki z napisem Caritas. Dziś również i w następne niedziele zarówno przed kościołem jak i w zakrystii można nabyć książeczkę „Ewangelia 2020” zawierającą teksty Ewangelii na każdy dzień wraz z rozważaniami.
  3. Przedstawiciele naszej wspólnoty - mający upoważnienie od parafii w postaci identyfikatora – roznoszą opłatki wraz z kalendarzem i listem do parafian. Można też podejść po opłatki do zakrystii czy kancelarii.
  4. Członkowie parafialnej Caritas przed kościołem rozprowadzają świece wigilijne i kartki świąteczne oraz ozdoby. Wszystkim, którzy przynosili artykuły spożywcze w ostatnim czasie w imieniu potrzebujących składamy serdeczne podziękowania.
  5. Mamy ze swoimi maluchami zapraszamy na kolejne spotkanie Matecznika w środę, 11 grudnia, na godz. 10:30 do sali duszpasterskiej. Temat spotkania: „Tworzenie wianków świątecznych”.
  6. W tym tygodniu przypada II środa miesiąca. Podjęliśmy inicjatywę duchowej troski o rodziców, którzy utracili w różnych okolicznościach swoje dzieci. Dlatego w każdą II środę miesiąca zapraszamy wszystkich na nabożeństwo do MB Płaszowskiej o 17:30 a po niej na Mszę św. w intencji rodziców dzieci utraconych.
  7. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Margaretek.
  8. Od najbliższej soboty wieczorem będziemy przeżywać Rekolekcje Adwentowe które prowadził będzie Ks. Rafał Kucik. W rekolekcyjny poniedziałek i wtorek Msza Święta z nauczaniami o godz. 7:00 , 9:00, 18:00 i 20:00 - tak by mogli w rekolekcjach uczestniczyć ci, którzy pracują do późnych godzin. Spowiedź we wtorek. Mamy nadzieję, że ten czas pomoże nam w odkryciu na nowo Jezusa.
  9. W ostatnim czasie odeszły do wieczności nasze parafianki: ś.p. Krystyna Bekus i ś.p. Kinga Rekucka-Bugajska. Prośmy dla nich o radość wieczną: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a Światłość Wiekuista niechaj im świeci.

Wszystkim Parafianom życzymy
głębokiego i owocnego przeżywania Adwentu
pod przewodnictwem Maryi Błogosławionego Macierzyństwa.
Szczęść Boże!

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com