ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE
KOLĘDA 2010/2011
28 grudnia 2010 - wtorek
ul. Golikówka (od początku)
ul. Golikówka (od Fortu)
ul. Golikówka (od końca)
ul. Koźlarska i Strycharska
ul. Heweliusza
ul. Niwy
29 grudnia 2010 - środa
ul. Płaszowska (od końca)
ul. Płaszowska (od początku)
ul. Kiełkowskiego
ul. Sarmacka (od początku)
ul. Sarmacka (od końca)
ul. Paproci
30 grudnia 2010 - czwartek
ul. Lasówka blok 40 (klatka 1)
ul. Lasówka blok 40 (klatka 2)
ul. Lasówka blok 40 (klatka 3)
ul. Lasówka blok 44 (klatka 1)
ul. Lasówka blok 44 (klatka 2)
ul. Lasówka blok 44 (klatka 3)
02 stycznia 2011 - niedziela
ul. Myśliwska (od początku)
ul. Myśliwska (od końca)
ul. Szczecińska i Myśliwska Błonie
03 stycznia 2011 - poniedziałek
ul. Żołnierska, Mariana Batki i Kacza (od końca)
ul. Kacza (od początku)
ul. Iłowa i Żeńców (od końca)
ul. Żeńców (od początku)
ul. Łanowa blok 43C
ul. Surzyckiego, Kozia i Gliniana (domy jednorodzinne)
04 stycznia 2011 - wtorek
ul. Koszykarska (od początku) i blok 21
ul. Koszykarska (od końca) i blok 30
ul. Gumniska i Zadworze
ul. Lasówka
ul. Goszczyńskiego (od początku)
ul. Goszczyńskiego (od końca)
05 stycznia 2011 - środa
ul. Źródlana
ul. Motyla
ul. Węglarska, Siemienowicza (domy jednorodzinne) i Grochowa (od początku)
ul. Grochowa (od końca)
ul. Szczygla (od początku)
ul. Szczygla (od końca), ul. Ks. Stoszki (domy jednorodzinne)
08 stycznia 2011 - sobota
ul. Portowa, Działki, Klimeckiego, Nowohucka 92A
ul. Krzywda (domy jednorodzinne), Powstańców Wlkp., Szklarska i Pana Tadeusza
ul. Gromadzka (od Płaszowskiej)
ul. Gromadzka (od Krzywdy)
ul. Gromadzka (od Krzywdy do końca) i Wodna (domy jednorodzinne)
ul. Przewóz, Bukowa, Lipska, Działki, Przewóz blok 29
09 stycznia 2011 - niedziela
ul. Przewóz blok 9
ul. Przewóz blok 22
ul. Przewóz (blok 27 i 31)
10 stycznia 2011 - poniedziałek
ul. Kozia blok 7
ul. Kozia blok 9
ul. Kozia blok 11
ul. Gliniana blok 7
ul. Gliniana blok 9
ul. Gliniana blok 11
11 stycznia 2011 - wtorek
ul. Krzywda blok 19A
ul. Krzywda blok 19B
ul. Krzywda blok 19C
ul. Gliniana blok 15 (nr 1-40)
ul. Gliniana blok 15 (nr 41 - do końca)
ul. Gliniana blok 17
12 stycznia 2011 – środa
ul. Gliniana blok 13 i 16
ul. Siemienowicza blok 7 i 9
ul. Stróża Rybna blok 12
ul. Stróża Rybna blok 14 (nr 1-30)
ul. Stróża Rybna blok 14 (nr 31-50) i blok 16 (nr 31-40)
ul. Stróża Rybna blok 16 (nr 1-30)
13 stycznia 2011 - czwartek
ul. Stróża Rybna, Saska - domy jednorodzinne, Stróża Rybna blok 20
ul. Stróża Rybna blok 18 (nr 1-25)
ul. Stróża Rybna blok 18 nr (26-50)
ul. Saska blok 5
ul. Saska blok 7
ul. Saska blok 9
14 stycznia 2011 - piątek
ul. Ks. Stoszki blok 9
ul. Wodna blok 26
ul. Wodna blok 28 i blok 30
ul. Wodna blok 28A, B, C
ul. Wodna blok 30A
ul. Wodna blok 30B
15 stycznia 2011 - sobota
ul. Ks. Stoszki blok 13
ul. Łanowa (od początku do nr 27)
ul. Łanowa (od nr 28)
ul. Łanowa (od końca)
ul. Mały Płaszów blok 1 (kl. 1, 2, 3, 4 i 5)
ul. Mały Płaszów blok 4 (kl. 1, 2, 3, 4)
16 stycznia 2011 - niedziela
ul. Mały Płaszów blok 3 (kl. 1, 2 i 3)
ul. Mały Płaszów blok 3 (kl. 4, 5 i 6)
ul. Mały Płaszów blok 6
17 stycznia 2011 - poniedziałek
ul. Lipska blok 51 (kl. 1 i 2)
ul. Lipska blok 51 (kl. 3 i 4)
ul. Lipska blok 51 (kl. 6 i 7)
ul. Lipska blok 51 (kl. 5, 8 i 9)
ul. Lipska blok 53 (kl. 1, 2 i 3)
ul. Lipska blok 53 (kl. 4 i 5)
18 stycznia 2011 - wtorek
ul. Lipska blok 49
ul. Lipska blok 55 (kl. 1 i 2)
ul. Lipska blok 55 (kl. 3 i 4)
ul. Lipska blok 57 (kl. 1, 2 i 3)
ul. Lipska blok 57 (kl. 4, 5 i 6)
ul. Lipska blok 57 (kl. 7) i blok 59 (kl. 1 i 2)
19 stycznia 2011 – środa
ul. Lipska blok 59 (kl. 3, 4 i 5)
ul. Lipska blok 59 (kl. 6 i 7)
ul. Lipska blok 61 (kl. 1, 2, 3 i 4)
ul. Lipska blok 61 (kl. 5, 6, 7 i 8)
ul. Lipska blok 63 (kl. 1, 2, 3, 4, 5 i 6)
ul. Lipska blok 65 (kl. 1, 2, 3 i 4)
20 stycznia 2011 - czwartek
ul. Myśliwska blok 70 (kl. 1, 2 i 3)
ul. Myśliwska blok 70 (kl. 4, 5 i 6)
ul. Myśliwska blok 72 (kl. 1, 2 i 3)
ul. Myśliwska blok 72 (kl. 4, 5, 6 i 7)
ul. Myśliwska blok 74 (kl. 1, 2 i 3)
ul. Myśliwska blok 74 (kl. 4, 5, 6 i 7)
21 stycznia 2011 - piątek
ul. Myśliwska blok 76 (kl. 1, 2)
ul. Myśliwska blok 76 (kl. 3, 4 i 5)
ul. Myśliwska blok 78
ul. Mały Płaszów blok 7, 10 i 16
ul. Ks. W. Turka blok 5 i 7
ul. Ks. W. Turka blok 9 i 11
22 stycznia 2011 – sobota
ul. Ks. W. Turka blok 8 (kl. 1, 2, 3 i 4)
ul. Ks. W. Turka blok 12 (kl. 1, 2, 3)
ul. Ks. W. Turka blok 12 (kl. 4 i 5)
ul. Ks. W. Turka blok 14 oraz od 20 do 42 domki jednorodzinne
ul. Ks. W. Turka blok 15
ul. Ks. W. Turka blok 17
23 stycznia 2011 - niedziela
ul. Ks. W. Turka blok 19
ul. Ks. W. Turka blok 21
ul. Ks. W. Turka blok 23 i 25
24 stycznia 2011 - poniedziałek
ul. Ks. W. Turka blok 27
ul. Nowohucka blok 37 i 39
ul. Nowohucka blok 41 (kl. I, II, III i IV)
ul. Nowohucka blok 41 (kl. V, VI i VII)
ul. Nowohucka blok 49 (od początku)
ul. Nowohucka blok 49 (od końca)
25 stycznia 2011 - wtorek
ul. Nowohucka blok 43
ul. Nowohucka blok 45
ul. Nowohucka blok 47
ul. Nowohucka blok 51
ul. Nowohucka blok 53
26 stycznia 2011 - środa
ul. Płaszowska blok 36
ul. Płaszowska blok 38
ul. Płaszowska blok 42
ul. Płaszowska blok 57
ul. Płaszowska blok 59
ul. Płaszowska blok 63
27 stycznia 2011 - czwartek
ul. Mały Przewóz 36
ul. Mały Przewóz 36A
ul. Mały Przewóz 36B
ul. Nowy Przewóz 40
ul. Nowy Przewóz 40A
ul. Nowy Przewóz 40B
Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie i w niedziele od godz. 1530, natomiast w soboty od godz. 1000.
Kolęda uzupełniająca w piątek, 28 stycznia, od godz. 1530 i w sobotę, 29 stycznia, od godz. 1000.