Uwaga Uwaga! w ramach czerwcowego spotkania Msza św. dziękczynna
dla wszystkich grup 25.06.12 o godz: 19:00 w kościele parafialnym
przy ul Saskiej.(Okazja do podziękowania Bogu za troskę o nasze
dobre przygotowanie się do sakramentu Bierzmowania)
KLASA I: Animator ks. Mariusz Wrzesiński SCJ
Sara Kolońska
Aleksandra Wajda
Agnieszka Rosołek
Dominika Chechelska
Aleksandra Pawłyszcze
Justyna Gałka
Katarzyna Połubniak
Natalia Musiał
Karolina Piszczek
Rafał Ociepa
Ewelina Patej
Patrycja Górska
Asia Ładyga
Katarzyna Gembrowicz
Najbliższe spotkanie w 25.06.2012 w Kosciele ul. Saska godz 19
KLASA I: Animatorka: Anna Krzeczowska,
Wioletta Rachwalik
Nikola Fryt
Justyna Cieślik
Antoni Mleczko
michał Strzelecki
Agnieszka Bal
Weronika Ścibior
Paweł Nepelski
Szymon Fus
Bartosz Nowak
Klaudia Podgórska
Martyna Wójcik
Wiktor Wyręba
Mateusz Klęk
Dawid Le Thank
Justyna Król
Dominika Wolf
Adam Haczyk
Jan Anweiler
Mikołaj Kolwoczyk
Najbliższe spotkanie w 25.06.2012 w Kościele ul. Saska godz. 19
Klasa I: Animator: Bogusław Zdebski
Kamil Górecki
Andrzej Adamczyk
Mateusz klęk
Marcin Ćwierz
Artur zebrzeński
Adam Odrzywołek
Marcin Sowa
Tomek Gmyrek
Jakub Kwiatkowski
Damian Brzeziński
Konrad Purchla
Jakub Wojtal
Maciej Sudek
Marcin Kura
Najbliższe spotkanie w poniedziałek 25. 06. 2012 w kaplicy ul. Lipska godz. 19
KLASA I: Animatorka: Wioletta Cichoń,
Przemysław Herian
Paweł Gawełda
Piotr Gawełda
Patrycja Antończyk
Bernadetta Czarnik
Monika Mędrek
Angelika Adamczyk
Anna Prorok
Patryk Sewiło
Bartosz Golik
Damian Świerczyński
Borys Słusznik
Marcin Ligwi
Bartosz Węgrzyn
Zuzanna Bielińska
Najbliższe spotkanie w 25.06.2012 w kościele ul. Saska godz. 19
KLASA I: Animatorka Adriana Stopka,
Piotr Kędzior
Krzysztof Hudy
Izabela Strzebońska
Jakub Cichoń
Filip Szołdra
Szymon Żylski
Dariusz Bisikiewicz
Adam Loraj
Marcin Skiba
Piotr Kubacki
Anna Augustyn
Julia Musiał
Katarzyna Kocaj
Kamil Bandura
Aleksandra Gaj
Natalia Placek
Sylwia Paliś
Najbliższe spotkanie w 25.06.2012 w kościele ul. Saska godz. 19
KLASA I: Animatorka Joanna Grzywacz
Ewelina Szymaszek
Emilia Bętkowska
Aleksandra Wiśniowska
Katarzyna Kowalik
Karolina Kardas
Klaudia Karpiel
Angelika Kasprzyk
Aleksandra Szczygieł
Eliza Łabuzek
Joanna Pietroń
Gabriela Todor
Sebastian Kutaj
Bartosz Ryś
Dariusz Adamski
Najbliższe spotkanie we wtorek 25.06.2012 w kościele ul. Saska godz 19
KLASA I: Animatorka Wioletta Łosiniecka,
Kamil Szczypka
Klaudia Przebinda
Weronika Białek
Wojciech Kuś
Mikołaj Drużba
Urszula Gubała
Mateusz Pławecki
Michał Lis
Elena Nikolawa-Gordowa
Agnieszka Kuś
Ola Kuczaj
Ewelina Witek
Dagmara Trębska
Najbliższe spotkanie w 25.06.2012 w kościele ul. Saska godz 19